Warsztaty motywacyjno-rozwojowe (dedykowane kobietom po chorobach nowotworowych) odbędą się w dniach 24-26.09.2021 w pięknym miejscu, w Pałacu Nieznanice

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

21 września 2021

Szanowni Państwo

w imieniu Fundacji QMarzeniom im. Heleny Buli chcielibyśmy zaprosić chętne kobiety na II edycją „Warsztatów z mocą” organizowanych w ramach projektu #DogonićMarzenia.

 

Warsztaty motywacyjno-rozwojowe  (dedykowane kobietom po chorobach nowotworowych) odbędą się w dniach 24-26.09.2021 w pięknym miejscu, w Pałacu  Nieznanice. 

 

Odpowiednio dobrany program warsztatów uwzględniający zajęcia z trenerami mentalnymi i biznesowymi, stylistką, wizażystkami oraz mentorkami będzie doskonałą formą oderwania się od trudnej codzienności. Wierzymy, że symboliczna sesja zdjęciowa wieńcząca wspólny wyjazd będzie namacalnym dowodem tego, że piękno bije od każdej z nas, bez względu na to, jak trudne doświadczenia mamy za sobą.

Drugi dzień warsztatów zakończy uroczysta kolacja z udziałem projektanta mody Macieja Zienia.

 

Jesteśmy blisko związani z osobami chorującymi onkologicznie i zauważamy wyraźną potrzebę organizowania takich wydarzeń, jak również społeczne zapotrzebowanie na informacje na ten temat, dlatego będziemy niezwykle wdzięczni za pomoc w zakresie rozpowszechnienia informacji o akcji.  

 

Więcej informacji o warsztatach: https://qmarzeniom.pl/pl/warsztaty-z-moca/ 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-09-21
Data publikacji:2021-09-21
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:277